Opona letnia Continental PremiumContact 7 235/45 R17 97W
Wideo 1Zdjęcia 18 |
Wybierz rozmiar opony
Continental PremiumContact 7 235/45 R17 97W |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Continental 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Continental.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Continental PremiumContact 7 235/45 R17 97W
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Continental PremiumContact 7 ( 235/45 R17 97W XL EVc ) 03130660000 | 552 zł |
Continental PremiumContact 7 (235/45 R17 97W) 03130660000 | 560 zł |
Continental PremiumContact 7 ( 235/45 R17 97W XL EVc ) | 558 zł |
Opona Continental 235/45R17 PremiumContact 7 97W XL FR - opony letnie 3130 | 509 zł |
Opony letnie 235/45R17 97W PremiumContact 7 Continental 2023 | 493 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Continental PremiumContact 7 235/45 R17 97W
Ceny na Continental PremiumContact 7 235/45 R17 97W |
---|---|---|---|---|
Continental PremiumContact 7 235/45 R17 94Y | od 503 zł | 4 oferty | ||
Continental PremiumContact 7 235/45 R17 97W | od 493 zł | 5 oferty | ||
Continental PremiumContact 7 235/45 R17 97Y | od 493 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →