Opona zimowa Continental ContiWinterContact TS830P 225/40 R18 92V Audi
Wideo 2Zdjęcia 7 |
Wybierz rozmiar opony
Continental ContiWinterContact TS830P 225/40 R18 92V Audi 225/40 R18 92 V Audi |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Continental 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Continental.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Continental ContiWinterContact TS830P 225/40 R18 92V Audi
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Continental ContiWinterContact TS 830P (225/40 R18 92V) 03534680000 | 721 zł |
Continental ContiWinterContact TS 830P ( 225/40 R18 92V XL AO ) | 719 zł |
Continental ContiWinterContact TS 830P ( 225/40 R18 92V XL AO ) 0353468000 | 710 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Continental ContiWinterContact TS830P 225/40 R18 92V Audi
Ceny na Continental ContiWinterContact TS830P 225/40 R18 92V Audi |
---|---|---|---|---|
Continental ContiWinterContact TS830P 225/40 R18 92V Audi | od 710 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →