Opona zimowa Pirelli Cinturato Winter 2 225/40 R18 92V
Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Pirelli Cinturato Winter 2 225/40 R18 92V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pirelli 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pirelli.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pirelli Cinturato Winter 2 225/40 R18 92V
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pirelli Cinturato Winter 2 (225/40 R18 92V) 4408000 | 679 zł |
Pirelli Cinturato Winter 2 ( 225/40 R18 92V XL ) | 646 zł |
Pirelli Cinturato Winter 2 ( 225/40 R18 92V XL ) 3933500 | 638 zł |
Pirelli Cinturato Winter 2 (225/40 R18 92V) 3933500 | 638 zł |
Pirelli Cinturato Winter 2 ( 225/40 R18 92V XL ) | 688 zł |
Pirelli Cinturato Winter 2 ( 225/40 R18 92V XL ) 4408000 | 680 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →