Opona rowerowa Continental Contact Plus City 700x35C
Wideo 1Zdjęcia 7 |
Continental Contact Plus City 700x35C |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Continental 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Continental.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Continental Contact Plus City 700x35C
Ceny na Continental Contact Plus City 700x35C |
---|---|---|---|---|
Continental Contact Plus City 26x1.75 | od 125 zł | 2 oferty | ||
Continental Contact Plus City 27.5x2.2 | od 126 zł | 1 oferta | ||
Continental Contact Plus City 28x1.6 | od 91 zł | 3 oferty | ||
Continental Contact Plus City 28x1.75 | od 104 zł | 4 oferty | ||
Continental Contact Plus City 700x35C | od 111 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →