Czajnik elektryczny Concept RK3340 1500 W 1.7 l czarny
Zdjęcia 12 |
Concept RK3340 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Concept 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Concept.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Concept RK3340 1500 W 1.7 l czarny
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
RK3340 Czajnik elektryczny stal nierdzewna 17 l INTUITIVE czarny rk3340 | 295 zł |
Czajnik CONCEPT RK3340 | 349 zł |
Czajnik elektryczny stal nierdzewna 1,7 l INTUITIVE, czarny RK3340 RABATY| | 397 zł |
Czajnik CONCEPT Intuitive Czarny RK3340 | 359 zł |
Czajnik CONCEPT Intuitive Czarny RK3340 | 359 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →