Siekieromłot Cellfast C1200 ERGO (41-004) 450 mm 1.2 kg (41-004)
Zdjęcia 14 |
Cellfast C1200 ERGO (41-004) |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cellfast 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cellfast.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cellfast C1200 ERGO (41-004) 450 mm 1.2 kg
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Siekiera rozłupująca Cellfast C1200 ERGO 41-004 | 163 zł |
Cellfast Cellfast Siekiera rozłupująca C 1200 Ergo | 140 zł |
Cellfast ERGO Siekiera rozłupująca c1200 41-004 | 155 zł |
Siekiera rozłupująca CELLFAST 1200, 45 cm | 130 zł |
Siekiera rozłupująca Cellfast C1200 ERGO | 139 zł |
SIEKIERA ROZŁUPUJĄCA C1200 ERGO | 153 zł |
Modyfikacje Cellfast C1200 ERGO (41-004)
Ceny na Cellfast C1200 ERGO (41-004) |
---|---|---|---|---|
Cellfast C1200 ERGO (41-004) 450 mm 1.2 kg | od 130 zł | 6 oferty | ||
Cellfast C1600 ERGO (41-005) 615 mm 1.6 kg | od 165 zł | 6 oferty | ||
Cellfast C2000 ERGO (41-006) 740 mm 2 kg | od 173 zł | 7 oferty | ||
Cellfast C2500 ERGO (41-007) 740 mm 2.5 kg | od 184 zł | 6 oferty | ||
Cellfast C2700 ERGO (41-008) 930 mm 2.7 kg | od 216 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →