Zegarek Casio LA-20WHS-7A
Zdjęcia 8 |
Casio LA-20WHS-7A |
|
Wszystko, co musisz wiedzieć o podświetleniu w zegarkachRodzaje nowoczesnych podświetleń w zegarkach zwykłych i inteligentnych
Rodzaje szkieł w zegarkach na rękęSzkło plastikowe, mineralne czy szafirowe? Rodzaje szkieł stosowanych w konwencjonalnych i inteligentnych zegarkach
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Casio 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Casio.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Casio LA-20WHS-7A
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
CASIO Digital LA-20WHS-7AEF Biały 20WHS-7AEF | 180 zł |
LA-20WHS -7AEF LA-20WHS -7AEF | 179 zł |
Zegarek Damski Casio LA-20WHS-7AEF bezbarwny | 179 zł |
Transparentny zegarek Casio POP illuminator prostokątny LA-20WHS-7AEF | OF | 179 zł |
Zegarek Casio Digital LA-20WHS-7AEF White | 180 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości zegarka Casio LA-20WHS-7A:
- Sygnał godzinowy
- Automatyczny kalendarz
PolecamyPorównaj w tabeli →