Zegarek Casio G-Shock GMW-B5000PS-1
Wideo 21Zdjęcia 59 |
Casio G-Shock GMW-B5000PS-1 |
|
Model powstał we współpracy z artystą i projektantem Erikiem Hayesem z okazji 40-lecia serii G-SHOCK.
Zegarek wyposażony jest w system korekcji czasu wykorzystujący standardowe sygnały czasu i częstotliwości Multi-Band 6. Przybliżony czas pracy baterii przy normalnym użytkowaniu wynosi 10 miesięcy, a w trybie oszczędzania energii 22 miesiące.
Wszystko, co musisz wiedzieć o podświetleniu w zegarkachRodzaje nowoczesnych podświetleń w zegarkach zwykłych i inteligentnych
Rodzaje szkieł w zegarkach na rękęSzkło plastikowe, mineralne czy szafirowe? Rodzaje szkieł stosowanych w konwencjonalnych i inteligentnych zegarkach
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Casio 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Casio.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Casio G-Shock GMW-B5000PS-1
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zegarek G-SHOCK Casio G-Shock GMW-B5000PS-1ER BLUETOOTH 200m srebrny | 3 869 zł |
Casio G-Shock 40th Anniversary Recrystallized GMW-B5000PS-1ER - Mężczyzna | 4 299 zł |
CASIO G-SHOCK Steel Bluetooth 40th Anniversary GMW-B5000PS -1ER | 4 299 zł |
Srebrny zegarek Casio G-SHOCK 40th Anniversary Recrystallized Series GMW-B | 4 299 zł |
Zegarek G-SHOCK GMW-B5000PS-1ER 40th Anniversary Recrystallized Series - N | 4 299 zł |
Zegarek G-SHOCK GMW-B5000PS-1ER 40th Anniversary Recrystallized Series - N | 4 299 zł |
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości zegarka Casio G-Shock GMW-B5000PS-1:
- Wyszukiwanie telefonu
- Sygnał godzinowy
- Oszczędzanie energii
- Automatyczny kalendarz do 2099 roku
- Włączone. dźwięk przycisku
- Sygnał godzinowy
- Dzień tygodnia w 6 językach
PolecamyPorównaj w tabeli →