Zegarek Casio G-Shock GM-6900SCM-1
Zdjęcia 10 |
Casio G-Shock GM-6900SCM-1 |
|
Wypełnij automatyczny kalendarz do 2099 r. Format czasu 12 i 24 godzinny.
Wszystko, co musisz wiedzieć o podświetleniu w zegarkachRodzaje nowoczesnych podświetleń w zegarkach zwykłych i inteligentnych
Rodzaje szkieł w zegarkach na rękęSzkło plastikowe, mineralne czy szafirowe? Rodzaje szkieł stosowanych w konwencjonalnych i inteligentnych zegarkach
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Casio 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Casio.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Casio G-Shock GM-6900SCM-1
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Casio G-Shock Premium GM6900SCM-1ER - Mężczyzna - 50 mm - Cyfrowy - Zegare | 1 129 zł |
G-SHOCK G-Steel Premium edycja limitowana GM-6900SCM-1ER GM-6900SCM -1ER | 689 zł |
G-shock G-shock G-Steel Special Edition GM-6900SCM-1 - zegarek męski | 844 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości zegarka Casio G-Shock GM-6900SCM-1:
- Sygnał godzinowy
PolecamyPorównaj w tabeli →