Zegarek Casio G-Shock GBX-100TT-8
Zdjęcia 8 |
Casio G-Shock GBX-100TT-8 |
|
Dane treningowe (do 100 biegów, do 140 okrążeń na bieg). Wyświetlanie danych dziennych (liczba kroków), wyświetlanie danych miesięcznych (przebieg). Godziny wschodu i zachodu słońca dla określonej daty, wskaźniki światła dziennego.
Wszystko, co musisz wiedzieć o podświetleniu w zegarkachRodzaje nowoczesnych podświetleń w zegarkach zwykłych i inteligentnych
Rodzaje szkieł w zegarkach na rękęSzkło plastikowe, mineralne czy szafirowe? Rodzaje szkieł stosowanych w konwencjonalnych i inteligentnych zegarkach
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Casio 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Casio.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Casio G-Shock GBX-100TT-8
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
CASIO G-SHOCK G-LIDE GBX-100TT -8ER | 999 zł |
G-Shock Zegarek GBX-100TT-8ER Szary | 1 000 zł |
Zegarek Męski Casio G-Shock G-Lide Bluetooth Sync Step Tracker | 1 049 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości zegarka Casio G-Shock GBX-100TT-8:
- Oszczędzanie energii
- W pełni automatyczny kalendarz (do roku 2099)
- Tworzenie profilu użytkownika
- Upływ czasu, dystans, tempo, spalone kalorie
- Harmonogram pływów
PolecamyPorównaj w tabeli →