Наручний годинник Casio G-Shock GBX-100TT-8
Фото 8 |
Casio G-Shock GBX-100TT-8 |
|
Дані про тренування (до 100 пробіжок, до 140 кіл за Пробіг). Відображення щоденних даних (кількість кроків), відображення даних за місяць (Пробіг). Час сходу і заходу сонця для певної дати, покажчики денного світла.
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Casio G-Shock GBX-100TT-8
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
CASIO G-SHOCK G-LIDE GBX-100TT -8ER | 999 zł |
Zegarek Męski Casio G-Shock G-Lide Bluetooth Sync Step Tracker | 1 049 zł |
G-Shock Zegarek GBX-100TT-8ER Szary | 1 000 zł |
Додаткові функції і можливості наручного годинника Casio G-Shock GBX-100TT-8:
- Енергозбереження
- Повний автоматичний календар (до 2099 року)
- Створення профілю користувача
- Час, що минув, відстань, темп, спалені калорії
- Графік припливу
РекомендуємоПорівняти в таблиці →