Zegarek Casio Edifice EFV-620D-1A2
Wideo 4Zdjęcia 5 |
Casio Edifice EFV-620D-1A2 |
|
Wszystko, co musisz wiedzieć o podświetleniu w zegarkachRodzaje nowoczesnych podświetleń w zegarkach zwykłych i inteligentnych
Rodzaje szkieł w zegarkach na rękęSzkło plastikowe, mineralne czy szafirowe? Rodzaje szkieł stosowanych w konwencjonalnych i inteligentnych zegarkach
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Casio 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Casio.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Casio Edifice EFV-620D-1A2
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
EFV-620D-1A2VUEF | 584 zł |
Zegarek Męski Srebrny CASIO EDIFICE EFV-620D-1A2VUDF 10 BAR | 465 zł |
Casio Edifice EFV-620D-1A2VUEF - Mężczyzna - 50 mm - Analogowy - Kwarc - S | 649 zł |
EFV-620D -1A2VUEF EFV-620D -1A2VUEF | 584 zł |
Casio Edifice EFV-620D-1A2VUEF - Moliwa dostawa za darmo | 403 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →