Zegarek Casio Edifice EF-527D-1A
Zdjęcia 5 |
Casio Edifice EF-527D-1A |
|
Elegancki mechaniczny zegarek kwarcowy z serii Edifice Classic z funkcją suwaka / paska nawigacyjnego i chronografu. Producent pozycjonuje je jako produkt z górnej części średniej półki cenowej. Mają imponujący wygląd zewnętrzny, który z powodzeniem może uzupełniać wizualny wizerunek aktywnego i pewnego siebie współczesnego mężczyzny. Duża metalowa koperta o szerokości 51 mm wykonana jest z wysokostopowej stali nierdzewnej AISI 316 i wyposażona w bransoletkę z dużymi ogniwami z wygodnym zatrzaskiem.
Oryginalna ręczna tarcza z trzema dodatkowymi wskaźnikami i okienkiem kalendarza niezawodnie chroni trwałe i odporne na zarysowania szkło mineralne. Zegarek Casio EF-527D-1A otrzymał niezawodny i precyzyjny mechanizm wyprodukowany w Japonii. Dzięki uszczelkom i przykręcanemu pokrętłu przerzutki, są w stanie wykazać wodoszczelność do 100 m (kąpiel, pływanie, nurkowanie bez sprzętu do nurkowania). Aby ułatwić odczytywanie wskazań tarczy przy słabym oświetleniu, znaczniki godzin i wskazówki mają specjalną luminescencyjną powłokę z długim efektem poświaty. Dzięki funkcji chronografu zegarek może wyraźnie rejestrować interwały czasowe z dokładnością do 0,05 sekundy. Standardowa bateria srebrno-cynkowa SR927W zapewnia dwa lata działania mechanizmu.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Casio 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Casio.
Kup Casio Edifice EF-527D-1A
Wszystkie ceny 7 →Zagarek kwarcowy CASIO Edifice EF-527D-1AVEF | 755 zł |
Zegarek męski Srebrny Casio EDIFICE EF-527D-1AVEF | 555 zł |
Zegarek Casio EDIFICE EF-527D -1AVEF | 719 zł |
Casio Edifice EF-527D-1AVEF - Moliwa dostawa za darmo | 442 zł |
ZEGAREK MĘSKI CASIO EEDIFICE F-527D-1A - NOWY I ORYGINALNY ⌚ ZAPRASZAMY DO | 442 zł |
Casio Edifice EF-527D-1AVEF - Kupuj tylko oryginalne produkty w autoryzowa | 442 zł |
Zegarek Męski CASIO EDIFICE EF-527D-1AVEF 10 BAR | 538 zł |
- Skala logarytmiczna