Zegarek Casio Edifice EFR-552D-1A2
Wideo 3Zdjęcia 9 |
Casio Edifice EFR-552D-1A2 |
|
Stylowy męski zegarek kwarcowy z efektowną tarczą ze wskazówkami i funkcją chronografu. Odnosi się do niedrogich produktów w średniej cenie na rok modelowy 2017. Posiadają dużą metalową kopertę wykonaną z wysokowytrzymałej stali nierdzewnej, a także dość dużą i solidną tarczę o ciekawym designie. Jego konstrukcja z powodzeniem łączy klasyczne tradycje zegarmistrzowskie z nowoczesnymi motywami sportowymi.
Do pełnienia funkcji chronometru potrzebne są dwa dodatkowe okienka ręczne, a w trzecim precyzyjny mechanizm kwarcowy, wyprodukowany w Japonii, pokazuje czas w formacie 24-godzinnym. Tarczę zabezpiecza twarde szkło mineralne. Wytrzymała stalowa bransoletka z zapięciem na zatrzask bezpiecznie trzyma zegarek Casio EFR-552D-1A2 na nadgarstku i nie zawiedzie Cię nawet w najtrudniejszych warunkach. Zegarek nie posiada aktywnego podświetlenia, ale kluczowe obszary tarczy i wskazówki są pomalowane autorską kompozycją luminescencyjną z efektem kumulacji światła. Dzięki wysokiej jakości uszczelnieniom przycisków i zakręcanemu dekielkowi zegarek jest wodoodporny do klasy WR 100m, tj. można używać do pływania i krótkich nurkowań do głębokości 10 m.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Casio 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Casio.
Kup Casio Edifice EFR-552D-1A2
Wszystkie ceny 10 →Zegarek męski Srebrny Casio EDIFICE EFR-552D-1A2 10 BAR EFR-552D-1A2VUDF | 460 zł |
Zegarek Casio Zegarek męski Edifice EFR-552D -1A2VUEF | 514 zł |
Edifice Momentum EFR-552D-1A2VUEF EFR-552D -1A2VUEF | 566 zł |
Zegarek Męski CASIO EDIFICE EFR-552D-1A2 10 BAR | 554 zł |
Casio EFR-552D-1A2VUEF > Wysyłka tego samego dnia | Grawer 0zł | Darmow | 499 zł |