Zegarek Casio Baby-G BA-110X-1A
Wideo 1Zdjęcia 9 |
Casio Baby-G BA-110X-1A |
|
W pełni automatyczny kalendarz do 2099 roku.
Wszystko, co musisz wiedzieć o podświetleniu w zegarkachRodzaje nowoczesnych podświetleń w zegarkach zwykłych i inteligentnych
Rodzaje szkieł w zegarkach na rękęSzkło plastikowe, mineralne czy szafirowe? Rodzaje szkieł stosowanych w konwencjonalnych i inteligentnych zegarkach
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Casio 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Casio.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Casio Baby-G BA-110X-1A
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zegarek Casio Zegarek Casio Baby-G BA-110X-1AER czarny pasek | 539 zł |
BA-110X -1AER BA-110X -1AER | 539 zł |
Casio Baby-G BA-110X-1AER - Szybka i bezpieczna dostawa Gratis | 420 zł |
Zegarek damski Casio BABY-G Urban | 629 zł |
Czarno-złoty zegarek Casio Baby-G analog BA-110X-1AER | OFICJALNY SKLEP | | 539 zł |
ZEAGAREK CASIO BABY-G BA-110X-1AER - NOWY I ORYGINALNY ⌚ ZAPRASZAMY DO SAL | 382 zł |
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości zegarka Casio Baby-G BA-110X-1A:
- Poświata
- Sygnał godzinowy
- format czasu 12/24-godzinny
- Włącznik / wyłącznik sygnał dźwiękowy
PolecamyPorównaj w tabeli →