Wędzisko Caperlan Seacoast-100 350
Caperlan Seacoast-100 350 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Caperlan Seacoast-100 350
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zestaw morski teleskopowy Caperlan Seacoast 100 350 Uniwersalny | 140 zł |
Zestaw morski teleskopowy Caperlan Seacoast 100 350 | 140 zł |
Szczytówka do zestawu Seacoast 100 350 Uniwersalny | 45 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →