Wkład drukujący Canon PFI-107MBK 6704B001
Canon PFI-107MBK 6704B001 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Canon 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Canon.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Canon PFI-107MBK 6704B001
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Canon PFI-107 / 6704B001 Matte Black - Kartrid? z tuszem Czarny mat | 305 zł |
Tusz Canon Canon PFI107MB Matte Black 130 ml 6704B001 | 332 zł |
Canon Tusz Oryginalny Canon PFI-107MBK (6704B001) (Czarny matowy) - DARMOW | 362 zł |
Tusz Canon PFI107MBK (matte black) | 353 zł |
Tusz Canon PFI-107MBK Matte Black 130 ml | 350 zł |
pokaż 12 ofert
Zaawansowane funkcje i możliwości wkładu drukującego Canon PFI-107MBK 6704B001:
- Pojemność - 130 ml.
Modyfikacje Canon PFI-107MBK 6704B001
Ceny na Canon PFI-107MBK 6704B001 |
---|---|---|---|---|
Canon PFI-107BK 6705B001 | od 177 zł | 19 oferty | ||
Canon PFI-107MBK 6704B001 | od 177 zł | 17 oferty | ||
Canon PFI-107M 6707B001 | od 177 zł | 18 oferty | ||
Canon PFI-107C 6706B001 | od 207 zł | 18 oferty | ||
Canon PFI-107Y 6708B001 | od 177 zł | 17 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →