Wkład drukujący Canon PFI-107C 6706B001
Canon PFI-107C 6706B001 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Canon 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Canon.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Canon PFI-107C 6706B001
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Tusz Canon PFI107C Cyan 130 ml 6706B001 | 302 zł |
Tusz Canon PFI107C (cyan) | 334 zł |
Canon Tusz Oryginalny Canon PFI-107C (6706B001) (Błękitny) - DARMOWA DOSTA | 331 zł |
Tusz Canon PFI-107C Cyan 130 ml | 350 zł |
Tusz Canon iPF670,780 | PFI-107C | 130ml (6706B001) Cyan | 311 zł |
pokaż 12 ofert
Zaawansowane funkcje i możliwości wkładu drukującego Canon PFI-107C 6706B001:
- Pojemność - 130 ml.
Modyfikacje Canon PFI-107C 6706B001
Ceny na Canon PFI-107C 6706B001 |
---|---|---|---|---|
Canon PFI-107BK 6705B001 | od 177 zł | 19 oferty | ||
Canon PFI-107MBK 6704B001 | od 177 zł | 17 oferty | ||
Canon PFI-107M 6707B001 | od 177 zł | 18 oferty | ||
Canon PFI-107C 6706B001 | od 207 zł | 18 oferty | ||
Canon PFI-107Y 6708B001 | od 177 zł | 17 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →