Wkład drukujący Canon 718BK 2662B002
Canon 718BK 2662B002
Rodzaj drukarki / urządzenia wielofunkcyjnego
laserowa(-e) Kolor
czarny Wydajność
3400 stron Kompatybilność
Canon LBP-7200, 7210, 7660, 7680, MF-8330, 8340, 8350, 8360, 8380, / 8540, 8550, 8580 / Data dodania do E-Katalog
maj 2014
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem
zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Canon 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Canon.
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Canon CRG 718 / 2662B002 Black - Toner laserowy Czarny Czarny, orygina?, Toner, dla imageCLASS LBP7200, i-SENSYS MF8330, MF8350, Laser Shot LBP-7200, Satera MF8330, MF8350
Proshop.pl
Złóż skargę
424 zł
Toner Canon CRG-718 Black Oryginał (2662B002AA) 478 zł
Canon Toner Oryginalny Canon CRG-718 B (2662B002AA) (Czarny) - DARMOWA DOS Toner Oryginalny Canon CRG-718 B (2662B002AA) (Czarny)
Producent: Canon
Kod producenta: 2662B002AA
Rodzaj: Toner
Typ:... więcej Oryginalny
Kolor: Czarny
Kolor (english): Black
Przeznaczony do urządzeń: Canon
Wydajność: 3400 stron
Toner pasuje do drukarek:
- Canon i-SENSYS LBP7200Cdn Canon i-SENSYS MF726Cdw Canon i-SENSYS MF8360Cdn
- Canon i-SENSYS LBP7210Cdn Canon i-SENSYS MF728Cdw Canon i-SENSYS MF8380Cdw
- Canon i-SENSYS LBP7660Cdn Canon i-SENSYS MF729Cx Canon i-SENSYS MF8540Cdn
- Canon i-SENSYS LBP7680Cx Canon i-SENSYS MF8330Cdn Canon i-SENSYS MF8550Cdn
- Canon i-SENSYS MF720 Canon i-SENSYS MF8340Cdn Canon i-SENSYS MF8580Cdn
- Canon i-SENSYS MF724Cdw Canon
DrTusz PL
Złóż skargę
442 zł
Oryginalny toner CRG718Bk Czarny (dwupak) marki Canon 718Bkx2 Oryginalny toner CRG718Bk Czarny (dwupak) marki Canon o symbolu oem 718Bkx2. Jego wydajność to 6800 stron. W tym przypadku ko... więcej szt druku jednej strony wynosi 0,07 zł. Produkt dostępny w ciągu 48h. Canon i-SENSYS LBP-7200Cdn, Canon i-SENSYS MF8330Cdn, Canon i-SENSYS MF8350Cdn, Canon I-SENSYS MF8360CDN, Canon i-SENSYS LBP7210Cdn, Canon i-SENSYS LBP7680CX, Canon i-SENSYS LBP7660CDN, Canon i-SENSYS MF8340CDN, Canon i-SENSYS MF8550Cdn, Canon i-SENSYS MF8580Cdw, Canon i-SENSYS MF8540Cdn, Canon i-SENSYS MF724Cdwi, Canon i-SENSYS MF728Cdwi, Canon i-SENSYS MF729Cxi,
Tuszmarkt.pl
Złóż skargę
503 zł
Toner CANON CRG718, czarny, 3400 str. toner zapewnia wyraźny tekst i profesjonalny wygląd dokumentów biznesowych został specjalnie zaprojektowany do drukarek Canon... więcej wydajność: 3400 str
Empik
Złóż skargę
435 zł
Modyfikacje Canon 718BK 2662B002 Dynamika cen dla Canon 718BK 2662B002
Minimalna Średnia Maksymalna