Obiektyw Canon 10-18mm RF-S F4.5-6.3 IS STM
Zdjęcia 22 |
Canon 10-18mm RF-S F4.5-6.3 IS STM |
|
Wszystko jest względne: wymienne obiektywy do aparatów od innych producentówObiektywy alternatywnych marek to wyrzucanie pieniędzy w błoto czy poprawa jakości obrazu?
Zrozumienie oznaczeń obiektywów firmy CanonPoznaj wszystkie tajniki obiektywu z kombinacji znaków w jego nazwie!
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Canon 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Canon.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Canon 10-18mm RF-S F4.5-6.3 IS STM
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
CANON Objectif RF-S 10-18mm f/45-63 IS STM Garanti 2 ans 6262C005 | 1 787 zł |
Canon RF-S 10-18mm F4.5-6.3 IS STM | 1 999 zł |
Obiektyw CANON RF-S 10-18mm f/4.5-6.3 IS STM | 1 819 zł |
Canon RF-S 10-18 mm f/4.5-6.3 IS STM (w magazynie!) - Dostawa GRATIS! Filt | 1 819 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →