Lampa stołowa Candellux Rosette 41-99580
Candellux Rosette 41-99580 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Candellux Rosette 41-99580
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Candellux Rosette 2 41-99580 lampka stołowa biurkowa 1x40W E14 biały / pom | 103 zł |
Rosette 2 Lampa Gabinetowa 1X40W E14 Ab. Pomarańczowy | 93 zł |
Lampa stołowa Rosette 2 Pomarańczowy, Candellux | 89 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →