Żarówka WiZ C37 4.9W 2300-6500K E14 (929002448802)
Zdjęcia 9 |
WiZ C37 4.9W 2300-6500K E14 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog WiZ 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele WiZ.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup WiZ C37 4.9W 2300-6500K E14
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
WiZ Inteligentna Żarówka 40W C37 E14 Wi-Fi Bluetooth Wiele Odcieni Bieli S | 61 zł |
WiZ ?wietlówka E14 | 68 zł |
Żarówka led WiZ,Candle,4,9W,2200-6500 (RGB),C37,E14,1 pcs lightsource ELE- | 70 zł |
WiZ - Żarówka Smart Color 4,9W 470lm 2700-6500K Świeca E14 WiZ | 65 zł |
Philips WiZ E27 40W Wiz 929002448822 | 76 zł |
Żarówka Smart LED E14 4,8W = 40 W 470 lm RGBW CCT DIM Wiz Smart lighting | 80 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →