Żarówka WiZ C37 4.9W 2700K E14 (929002448502)
Zdjęcia 10 |
WiZ C37 4.9W 2700K E14 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog WiZ 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele WiZ.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup WiZ C37 4.9W 2700K E14
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
WiZ Inteligentna żarówka 40W C37 E14 Wi-Fi Bluetooth możliwość przyciemnia | 50 zł |
WiZ ?wietlówka E14 | 65 zł |
WiZ - Żarówka Smart 4,9W 470lm 2700K Dim. White Świeca E14 WiZ | 42 zł |
WiZ Żarówka LED świeczka C37 4,9W E14 Mat | 96 zł |
Żarówka Smart LED E14 4.8 W = 40 W 470 lm DIM Ciepła Wiz Smart lighting | 50 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →