Лампочка WiZ A60 8W 2200-6500K E27 (929002383602)
Фото 8 |
WiZ A60 8W 2200-6500K E27 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WiZ 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WiZ.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WiZ A60 8W 2200-6500K E27
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
WiZ Inteligentna żarówka 60W A60 E27 Wi-Fi Bluetooth wiele odcieni bieli s | 97 zł |
WiZ Standard E27 - ?arówka | 76 zł |
WiZ WiZ A60 żarówka LED Wi-Fi E27 8W RGB | 79 zł |
Wiz Żarówka Led Bulb 8W E27 Rgb Mat | 112 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →