Lampa stołowa Candellux Kama 42-73433
Zdjęcia 6 |
Candellux Kama 42-73433 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Candellux 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Candellux.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Candellux Kama 42-73433
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Candellux Kama 42-73433 lampa stołowa lampka 2x28W G9 miedziany/biały | 234 zł |
Lampka stołowa podwójna mosiądz Kama 42-73433 | 234 zł |
Lampa stołowa KAMA 42-73433 | 199 zł |
Kama Lampka Gabinetowa 2X28W G9 Mosiądz | 211 zł |
Stołowa LAMPA stojąca KAMA 42-73433 Candellux biurkowa LAMPKA szklany klos | 199 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →