Lampa stołowa Globo Geri 21677
Zdjęcia 4 |
Globo Geri 21677 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Globo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Globo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Globo Geri 21677
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lampa lampka oprawa stołowa Globo Geri 1x40W E14 biała, beżowa 21675 | 71 zł |
Globo Lighting Make a table lamp (Szary) 21676 | 71 zł |
Lampa kwadrat 21677 brązowa LB1 MR1799703 | 52 zł |
Lampa stołowa nocna E14 GERI brązowa | 60 zł |
Lampa stołowa GERI 21675 Globo | 54 zł |
pokaż 6 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →