Czajnik elektryczny Camry CR 1300 2200 W 1.7 l czarny
Zdjęcia 11 |
Camry CR 1300 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Camry 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Camry.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Camry CR 1300 2200 W 1.7 l czarny
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Camry CR 1300 17 l szklany czajnik 2200 W czajnik elektryczny | 74 zł |
Czajnik elektryczny Camry CR 1300 (5903887803892) | 73 zł |
Czajnik Camry CR 1300 Czarny | 83 zł |
Czajnik elektryczny CAMRY CR 1300 szklany 1,7L | 82 zł |
Camry Kettle CR 1300 Electric, 2200 W, 1.7 L, Stainless steel, 360° rotati | 83 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →