Termopot Camry CR 1259 1650 W 20 l stal nierdzewna
Camry CR 1259 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Camry 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Camry.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Camry CR 1259 1650 W 20 l stal nierdzewna
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Adler Kuchenka do wody o pojemności 20 litrów i mocy 1650 W CR 1259 inox | 430 zł |
Camry Warnik (CR 1259) | 485 zł |
Warnik do wody ADLER CR 1259 20 L | 485 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →