Czajnik elektryczny Camry CR 1342 2200 W 1.7 l czarny
Zdjęcia 9 |
Camry CR 1342 2022 rokzdejmowana pokrywa |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Camry 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Camry.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Camry CR 1342 2200 W 1.7 l czarny
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Camry CR 1342 STRIX metalowy czajnik 17 l 2200 W czajnik elektryczny z aut | 144 zł |
Adler AD 1342 AGDM-CZAJ-ADL-022 | 160 zł |
Czajnik CAMRY CR 1342 | 168 zł |
Czajnik CAMRY CR 1342 | 162 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →