Wózek Bugaboo Donkey 5 Duo 2 in 1
Zdjęcia 13 |
Bugaboo Donkey 5 Duo 2 in 1
Konstrukcja:uniwersalna, 2 w 1
Mechanizm składania:na płasko
Ochrona:pałąk bezpieczeństwa, pasy
Szerokość podwozia:74 cm
Waga po złożeniu:14.8 kg
Wszystkie dane techniczne
Kup Bugaboo Donkey 5 Duo 2 in 1
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bugaboo Donkey5 Duo Stroller - Black/Grey Melange | 7 604 zł |
Bugaboo Donkey 5 Duo Black Midnight Black Midnight Black Głęboko Spacerowy | 6 070 zł |
Bugaboo Donkey5 Duo Stroller - Graphite/Midnight Black | 7 604 zł |
Bugaboo Donkey5 Duo Stroller - Graphite/Grey Melange | 7 604 zł |
Bugaboo Donkey5 Duo Stroller - Black/Midnight Black | 7 604 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →