Wózek Bugaboo Donkey 5 Mono 2 in 1
Zdjęcia 21 |
Bugaboo Donkey 5 Mono 2 in 1
Konstrukcja:uniwersalna, 2 w 1
Mechanizm składania:na płasko
Ochrona:pałąk bezpieczeństwa, pasy
Szerokość podwozia:60 cm
Waga po złożeniu:12.2 kg
Wszystkie dane techniczne
Kup Bugaboo Donkey 5 Mono 2 in 1
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bugaboo Donkey5 Mono Stroller - Black/Midnight Black | 5 778 zł |
Bugaboo Donkey5 Mono Stroller– Black/Desert Taupe | 5 996 zł |
Bugaboo Donkey5 Mono Stroller - Graphite/Grey Melange | 5 996 zł |
Bugaboo Donkey5 Mono Stroller - Graphite/Midnight Black | 5 996 zł |
Bugaboo Donkey5 Mono Stroller - Black/Grey Melange | 5 996 zł |
Bugaboo Donkey5 Mono Stroller - Black/Midnight Black | 5 996 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →