Urządzenie wielofunkcyjne Brother MFC-L6910DN
Wideo 1Zdjęcia 6 |
Jedno z najbardziej produktywnych monochromatycznych urządzeń wielofunkcyjnych popularnej marki Brother. To wielofunkcyjne urządzenie może ustanawiać nowe rekordy w szybkości drukowania i skanowania dokumentów – drukowanie i skanowanie odbywa się z prędkością do 50 str./min. Wbudowany faks umożliwia odbieranie i wysyłanie wiadomości za pośrednictwem komputera administratora. Urządzenie wyposażone jest w moduł NFC, dzięki któremu możliwa jest szybka i wygodna weryfikacja użytkowników.
Monochromatyczne laserowe urządzenie wielofunkcyjne Brother MFC-L6910DN jest wyposażone w płaski skaner z dwustronnym przetwarzaniem dokumentów; urządzenie drukujące obsługuje również system dupleksu. Automatyczny podajnik dokumentów jest zaprojektowany tak, aby pomieścić 80 arkuszy. Papier jest przechowywany w podajniku na 520 arkuszy. Dostępny jest również podajnik wielofunkcyjny na 100 arkuszy.
Model może być wyposażony w pomocnicze podajniki papieru o łącznej pojemności 2600 arkuszy. Do tego urządzenia wielofunkcyjnego dołączona jest specjalna obudowa ZUNTTL6000W, dzięki której ustawienie urządzenia będzie bezpieczne i wygodne. Wielofunkcyjne urządzenie ma zaktualizowane zasoby sprzętowe o najwyższej wydajności. Rolę procesora pełni czterordzeniowy procesor Cortex-A53 1,2 GHz. Ilość pamięci RAM wynosi 2 GB. Istnieje możliwość zamontowania wewnętrznego dysku HDD.
Kup Brother MFC-L6910DN
Wszystkie ceny 13 →Brother MFC-L6910DN drukarka wielofunkcyjna 4 w 1 czarno-biała A4 50 stron | 4 965 zł |
Brother MFC-L6910DN - multifunction printer - B/W Drukarka laserowa Wielof | 4 228 zł |
Monochromatyczna Brother MFC-L6910DNRE1 DR-LWM-BRO-299 | 4 649 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne Brother MFC-L6910DN (MFCL6910DNRE1) | 4 518 zł |
Brother MFC-L6910DN Urządzenie wielofunkcyjne laserowe MFCL6910DNRE1 | 4 922 zł |