Karm dla psów Brit Care Adult Small Breed Lamb/Rice 7 kg
Zdjęcia 5 |
Zamknij
Menu
Brit Care Adult Small Breed Lamb/Rice 7 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Brit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Brit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Brit Care Adult Small Breed Lamb/Rice 7 kg
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Brit Pienso Care Hypoallergenic Adult Small Breed Dorosły Jagnięcina Ryż 7Myślę marki Brit
Kolor: Wielobarwny
Wymiary: 50 x 8,5 x 32 cm
Odniesienie: S9140119
Jeśli to, czego chcesz, to jakość w n... więcejajlepszej cenie, nie szukaj dalej! Amazon.plZłóż skargę | 158 zł |
Brit BRIT Care Mono Protein Hypoallergenic Adult Małe rasy Jagnięcina z ryBEZ CUKRU: Brak danychBez konserwantów: TakBEZ LAKTOZY: TakBez soi: TakBezglutenowe Akces-markt.plZłóż skargę | 165 zł |
Brit Care Hypoallergenic Adult Small Lamb&Rice 7kgSpecyfikacja Brak sztucznych barwników Tak Bez laktozy Tak Efekty zdrowotne Leczenie alergii Smak karm... więcejy Ryż Smak karmy Jagnięcina Wielkość psa Rasy psów małych (4 -14 kg) Bez soi Tak Waga produktu 7 kg Forma dawkowania Stały Bez cukru Brak danych Wiek zwierzęcia Dorosły Bezglutenowe Tak Rasa psa Rasy małych psów Rodzaj zwierzęcia Pies Rodzaj opakowania Plastikowa torba Bez konserwantów Tak Specyficzne potrzeby zwierzęcia Alergia pokarmowa Białko 28% Włókna surowe 2,5% Zawartość wilgoci 10% Popiół surowy 7% Zawartość tłuszczu 17% Szerokość 320mm Długość 85mm Wysokość 500mm ZakuptoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 198 zł |
Brit Care Adult Small Breed Lamb & Rice - sucha karma dla psa 7,5kg BC1075Brit Care Adult Small Breed Lamb & Rice - sucha karma dla psów małych ras Marka Brit została stworzona w 1994 w czeskiej Prad... więcejze. Ze względu na fakt, że od samego początku działa jako firma rodzinna, za swój cel stawia poszanowanie Swoich "zwierzęcych" klientów. W związku z tym jednym z elementów polityki firmy jest brak zgody na stosowanie składników, które mogą mieć negatywny wpływ na zdrowie zwierzaka. Na co dzień Brit oferuje swoim klientom szeroki asortyment karm ogólnych i dedykowany jak np. Brit Care Adult Small Breed Lamb & Rice , dla dorosłych psów ras małych. Brit Care dla dorosłych psów ras małych Jednym z produktów marki, jest sucha karma dla psów Brit Care Adult Small Breed Lamb & Rice . Dedykowana jest dla dorosłych psów małych ras, czyli do 10kg. Ponieważ kompozycja karmy opiera się w 40% o jagnięcinę, p rzekłada się to finalnie na 28% zawartość surowego białka i 17% tłuszczu w karmie. Jagnięcina ceniona jest jako główny składnik karmy ze względu na bogactwo w witaminę B12 i B3 oraz zawartość L-karnityny, która pomaga w utrzymaniu prawidłowej masy ciała. Wzbogacenie o rozmaryn, goździki, kurkume i witaminę C ma na celu wspomaganie ochrony antybakteryjnej dla zdrowych zębów naszego pupila. Dzięki wysokiej obecności białka w karmie, z pewnością wpływa ona korzystanie na prawidłowy rozwój wszystkich tkanek i mięśni. Co zasługuje na uwagę, karma ta jest wolna od zbóż, soi i składników GMO. Najważniejsze cechy karmy Brit Care - jagnięcina i ryż 40% jagnięciny daje pożywienie zawierające wszystkie niezbędne witaminy i suplementy 28% surowego białka jagnięcina zawiera witaminę B12 i B3 oraz L-karnitynę rozmaryn, goździki, kurkuma i witamina C działają przeciwbakteryj Miskakarmy.plZłóż skargę | 132 zł |
BRIT CARE Hypoallergenic Adult Small Breed Lamb 7kg dla dorosłych psów małPełnoporcjowa hipoalergiczna karma z jagnięciną i ryżem dla dorosłych psów małych ras (1 – 10 kg).
-WSPARCIE WAŻNYCH PROCESÓW... więcejFIZJOLOGICZNYCH Fera.plZłóż skargę | 139 zł |
Brit BRIT CARE dog hypoallergenic ADULT SMALL - 7kgSkładniki: Suszona jagnięcina (42%), ryż (33%), tłuszcz z kurczaka, suszona pulpa jabłkowa, naturalny aromat, drożdże piwne,... więcejolej z łososia (2%), mąka grochowa, glukozamina (260 mg/kg), fruktooligosach Petkarma.plZłóż skargę | 144 zł |
Seria Brit Care
od 51 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 1. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: kurczak, owies, owady, tłuszcz, pulpa jabłkowa, aromat, drożdże, klasa: super premium
od 52 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na nerki, v sostave: świeży kurczak (26%), suszony kurczak (26%), żółty groszek, super premium
od 238 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: owad, biała ryba, groszek, pulpa jabłkowa, białko grochu, olej, klasa: super premium
od 50 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: kaczka, warzywa, łosoś, kurczak, białka, owoce, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 158 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na kości, v sostave: jagnięcina, ryż, klasa: super premium
od 57 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina, łosoś, warzywa, owoce, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 56 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 1. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: owieczka, klasa: super premium
od 52 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, hipoalergiczna, v sostave: indyk, ryż, kurczak, owoce, warzywa, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 190 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na serce, na wątrobę, na stawy, na kości, v sostave: mięso jagnięce, ryż, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 116 zł
sucha karma, 7 kg, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na nerki, v sostave: świeży kurczak (26%), suszony kurczak (26%), żółty groszek, super premium
od 162 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: średnie, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na wątrobę, v sostave: jagnięcina, ryż, pulpa jabłkowa, tłuszcz, olej z łososia, mąka grochowa, klasa: super premium
od 11 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, hipoalergiczna, v sostave: indyk, ryż, kurczak, owoce, warzywa, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 11 zł
smakołyki, przekąski, 0.15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dla aktywnych psów, v sostave: jagnięcina, banan
od 34 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, opieka dentystyczna, hipoalergiczna, v sostave: kurczak, ryż, owoce, indyk, warzywa, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 20 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: kurczak, owies, owady, klasa: super premium
od 6 zł
przysmaki, przekąski, 0.1 kg, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, v sostave: mączka z łososia, groch, białko, ziemniaki, tłuszcz, skrobia, żurawina, dzika róża
od 60 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na wątrobę, na stawy, v sostave: mięso kaczki, ryż, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 6 zł
przysmaki, przekąski, 0.1 kg, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, v sostave: białko śledziowe, groch, tłuszcz, rokitnik (4%), pulpa jabłkowa, drożdże
od 5 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.08 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla wybrednych, v sostave: kurczak, tuńczyk, klasa: super premium
od 53 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: od 1. miesiąca, kocięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla ciężarnych, dla karmiących, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: łosoś, tłuszcz, groszek, ciecierzyca, masło, wątróbka drobiowa, siemię lniane, jabłka, super premium
Modyfikacje Brit Care Adult Small Breed Lamb/Rice
Ceny na Brit Care Adult Small Breed Lamb/Rice |
---|---|---|---|---|
Brit Care Adult Small Breed Lamb/Rice 1 kg | od 26 zł | 1 oferta | ||
Brit Care Adult Small Breed Lamb/Rice 3 kg | od 57 zł | 5 oferty | ||
Brit Care Adult Small Breed Lamb/Rice 7 kg | od 132 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 116 zł
sucha karma, 5.6 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: mięso żubra, jagnięcina, bataty, dziczyzna, wołowina, jajka, klasa: super premium
od 149 zł
sucha karma, 7.5 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, hipoalergiczna, klasa: super premium
od 142 zł
sucha karma, 6 kg, poroda: małe, wiek: od 7. r.ż., dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na nerki, na serce, v sostave: mąka z kurczaka i indyka, pszenica, ryż, kukurydza, tłuszcz, jęczmień, owies, klasa: super premium
od 128 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: małe, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: mięso drobiowe (36%), ryż, warzywa, zboża, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 136 zł
sucha karma, 7.5 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: łosoś, ryż, mąka, tłuszcz, błonnik roślinny, siemię lniane, drożdże, klasa: super premium
od 178 zł
sucha karma, 6.5 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, hipoalergiczna, na serce, v sostave: ryby morskie 26%, ryż 24%, groszek, łosoś, tłuszcz, jabłka, marchew, olej, klasa: super premium
od 178 zł
sucha karma, 6.5 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, hipoalergiczna, na serce, v sostave: jagnięcina 27%, ryż 20%, groszek, ryż, tłuszcz, jabłka, masło, marchew, klasa: super premium
od 125 zł
sucha karma, 9 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: indyk, tłuszcz, groch, ryż, mięso bażanta, wysłodki buraczane, suszone jabłka
od 155 zł
sucha karma, 5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: wołowina, groch, dorsz, mięso z indyka, białko wołowe, amarantus, fasola, klasa: super premium
od 160 zł
sucha karma, 7 kg, poroda: małe, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: białka łososia, kukurydza, ryż, białko, groch, mąka, zboża, łosoś, tłuszcz, klasa: super premium
od 160 zł
sucha karma, 7 kg, poroda: małe, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: białka jagnięce, kukurydza, mąka, białko, groch, zboża, tłuszcz, jagnięcina, klasa: super premium
od 148 zł
sucha karma, 7.5 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: łosoś, ryż, kukurydza, gluten, tłuszcz, jęczmień, wysłodki buraczane, klasa: super premium