Opona letnia Bridgestone Turanza T005 235/55 R18 104T
Wideo 8Zdjęcia 11 |
Wybierz rozmiar opony
Bridgestone Turanza T005 235/55 R18 104T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bridgestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bridgestone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bridgestone Turanza T005 235/55 R18 104T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
OPONY PNEUMATYCZNE BRIDGESTONE 235/55 R18 104T TURANZA T005 MO XL 14115 | 760 zł |
Bridgestone Turanza T005 (235/55 R18 104T) 14115 | 596 zł |
Bridgestone Turanza T005 ( 235/55 R18 104T XL MO ) 14115 | 704 zł |
Opona Bridgestone 235/55R18 Turanza T005 104T - opony letnie 14115 | 577 zł |
Bridgestone Turanza T005 ( 235/55 R18 104T XL MO ) | 712 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Bridgestone Turanza T005 235/55 R18 104T
Ceny na Bridgestone Turanza T005 235/55 R18 104T |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Turanza T005 235/55 R18 100V | od 647 zł | 6 oferty | ||
Bridgestone Turanza T005 235/55 R18 100V Audi | od 596 zł | 4 oferty | ||
Bridgestone Turanza T005 235/55 R18 100Y | od 601 zł | 7 oferty | ||
Bridgestone Turanza T005 235/55 R18 100Y Mercedes-Benz | od 693 zł | 2 oferty | ||
Bridgestone Turanza T005 235/55 R18 104T | od 577 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →