Opona letnia Bridgestone Turanza T005 235/55 R18 100Y Mercedes-Benz
Wideo 8Zdjęcia 11 |
Wybierz rozmiar opony
Bridgestone Turanza T005 235/55 R18 100Y Mercedes-Benz |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bridgestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bridgestone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Bridgestone Turanza T005 235/55 R18 100Y Mercedes-Benz
Ceny na Bridgestone Turanza T005 235/55 R18 100Y Mercedes-Benz |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Turanza T005 235/55 R18 100V | od 647 zł | 6 oferty | ||
Bridgestone Turanza T005 235/55 R18 100V Audi | od 596 zł | 4 oferty | ||
Bridgestone Turanza T005 235/55 R18 100Y | od 601 zł | 7 oferty | ||
Bridgestone Turanza T005 235/55 R18 100Y Mercedes-Benz | od 693 zł | 2 oferty | ||
Bridgestone Turanza T005 235/55 R18 104T | od 577 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →