Opona letnia Bridgestone Turanza T005 225/55 R17 101W
Wideo 8Zdjęcia 11 |
Wybierz rozmiar opony
Bridgestone Turanza T005 225/55 R17 101W |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bridgestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bridgestone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Bridgestone Turanza T005 225/55 R17 101W
Ceny na Bridgestone Turanza T005 225/55 R17 101W |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Turanza T005 225/55 R17 97V | od 586 zł | 4 oferty | ||
Bridgestone Turanza T005 225/55 R17 97W | od 574 zł | 8 oferty | ||
Bridgestone Turanza T005 225/55 R17 97W Seal | od 618 zł | 4 oferty | ||
Bridgestone Turanza T005 225/55 R17 101W | od 1 147 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →