Opona letnia Bridgestone Turanza T001 185/50 R16 81H
Wideo 2Zdjęcia 9 |
Wybierz rozmiar opony
Bridgestone Turanza T001 185/50 R16 81H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bridgestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bridgestone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bridgestone Turanza T001 185/50 R16 81H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bridgestone Turanza T001 (185/50 R16 81H) 7861 | 524 zł |
Opona Bridgestone 185/50R16 T001 81H - opony letnie 7861 | 604 zł |
Bridgestone Turanza T001 ( 185/50 R16 81H ) | 603 zł |
Bridgestone Turanza T001 ( 185/50 R16 81H ) 7861 | 606 zł |
Wideo recenzje
Polecamy