Opona letnia Bridgestone Potenza Sport 285/35 R18 101Y
Wideo 21Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Bridgestone Potenza Sport 285/35 R18 101Y |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bridgestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bridgestone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bridgestone Potenza Sport 285/35 R18 101Y
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bridgestone Potenza Sport ( 285/35 ZR18 (101Y) XL EVc ) 22509 | 1 031 zł |
Bridgestone Potenza Sport (285/35 R18 101Y) 22509 | 1 004 zł |
Opona Bridgestone 285/35R18 PSPORT 101Y XL - opony letnie 22509 | 1 019 zł |
Bridgestone Potenza Sport ( 285/35 ZR18 (101Y) XL EVc ) | 1 044 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →