Opona całoroczna Bridgestone Duravis All Season 215/60 R16C 103T
Wideo 2Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Bridgestone Duravis All Season 215/60 R16C 103T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bridgestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bridgestone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bridgestone Duravis All Season 215/60 R16C 103T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bridgestone Duravis All-Season (215/60 R16 103/101T) 20782 | 804 zł |
Opona Bridgestone 215/60R16C DUR A/S 103T - opony dostawcze 20782 | 777 zł |
Bridgestone Duravis All-Season ( 215/60 R16C 103/101T 6PR EVc ) 20782 | 757 zł |
Bridgestone Duravis All-Season ( 215/60 R16C 103/101T 6PR EVc ) | 766 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →