Opona całoroczna Bridgestone Duravis All Season 195/70 R15C 104R
Wideo 2Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Bridgestone Duravis All Season 195/70 R15C 104R |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bridgestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bridgestone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bridgestone Duravis All Season 195/70 R15C 104R
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bridgestone Duravis All-Season (195/70 R15 104/102R) 20769 | 496 zł |
Opona Bridgestone 195/70R15C DUR A/S 104R - opony dostawcze 20769 | 493 zł |
Bridgestone Duravis All-Season ( 195/70 R15C 104/102R 8PR EVc ) 20769 | 497 zł |
Bridgestone Duravis All-Season ( 195/70 R15C 104/102R 8PR EVc ) | 503 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →