Opona zimowa Bridgestone Blizzak W810 215/60 R17C 104H
Zdjęcia 7 |
Wybierz rozmiar opony
Bridgestone Blizzak W810 215/60 R17C 104H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bridgestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bridgestone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bridgestone Blizzak W810 215/60 R17C 104H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
195/65Hr15 Barum Tl Bravuris 5 Hm Xl 95H UG79104 | 912 zł |
Bridgestone Blizzak W810 (215/60 R17 104/102H) 18308 | 851 zł |
Bridgestone Blizzak W810 ( 215/60 R17C 104/102H 6PR ) 18308 | 857 zł |
Bridgestone Blizzak W810 ( 215/60 R17C 104/102H 6PR ) | 885 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →