Opona zimowa Bridgestone Blizzak LM005 265/45 R21 108V
Wideo 16Zdjęcia 52 |
Wybierz rozmiar opony
Bridgestone Blizzak LM005 265/45 R21 108V 265/45 R21 108 V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bridgestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bridgestone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bridgestone Blizzak LM005 265/45 R21 108V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bridgestone Blizzak LM 005 (265/45 R21 108V) 15134 | 1 545 zł |
Bridgestone Blizzak LM 005 ( 265/45 R21 108V XL EVc ) 15134 | 1 459 zł |
Bridgestone Blizzak LM 005 ( 265/45 R21 108V XL EVc ) | 1 470 zł |
Opona Bridgestone 265/45R21 Blizzak LM005 108V - opony zimowe 15134 | 1 196 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Bridgestone Blizzak LM005 265/45 R21 108V
Ceny na Bridgestone Blizzak LM005 265/45 R21 108V |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Blizzak LM005 265/45 R21 108V | od 1 196 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →