Opona zimowa Bridgestone Blizzak LM005 245/45 R18 100V Run Flat
Wideo 16Zdjęcia 52 |
Wybierz rozmiar opony
Bridgestone Blizzak LM005 245/45 R18 100V Run Flat 245/45 R18 100 V 245/45 R18 100 V RunFlat |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bridgestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bridgestone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bridgestone Blizzak LM005 245/45 R18 100V Run Flat
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bridgestone Blizzak LM 005 DriveGuard RFT (245/45 R18 100V) 16716 | 945 zł |
Bridgestone Blizzak LM 005 DriveGuard RFT ( 245/45 R18 100V XL, runflat ) | 1 020 zł |
Bridgestone Blizzak LM 005 DriveGuard RFT ( 245/45 R18 100V XL, runflat ) | 1 032 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Bridgestone Blizzak LM005 245/45 R18 100V Run Flat
Ceny na Bridgestone Blizzak LM005 245/45 R18 100V Run Flat |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Blizzak LM005 245/45 R18 100V | od 735 zł | 6 oferty | ||
Bridgestone Blizzak LM005 245/45 R18 100V Run Flat | od 945 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →