Opona zimowa Fulda Kristall Control HP 2 245/45 R18 100V Run Flat
Wideo 2Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Fulda Kristall Control HP 2 245/45 R18 100V Run Flat 245/45 R18 100 V 245/45 R18 100 V RunFlat |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Fulda 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Fulda.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Fulda Kristall Control HP 2 245/45 R18 100V Run Flat
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Fulda Kristall Control HP2 ROF (245/45 R18 100V) 578665 | 732 zł |
Fulda Kristall Control HP2 ROF ( 245/45 R18 100V XL, runflat ) 578665 | 739 zł |
Fulda Kristall Control HP2 ROF ( 245/45 R18 100V XL, runflat ) | 748 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Fulda Kristall Control HP 2 245/45 R18 100V Run Flat
Ceny na Fulda Kristall Control HP 2 245/45 R18 100V Run Flat |
---|---|---|---|---|
Fulda Kristall Control HP 2 245/45 R18 100V | od 599 zł | 4 oferty | ||
Fulda Kristall Control HP 2 245/45 R18 100V Run Flat | od 732 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →