Opona zimowa Goodyear Ultra Grip 8 Performance 245/45 R18 100V Run Flat
Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Goodyear Ultra Grip 8 Performance 245/45 R18 100V Run Flat 245/45 R18 100 H 245/45 R18 100 V RunFlat |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Goodyear 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Goodyear.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Goodyear Ultra Grip 8 Performance 245/45 R18 100V Run Flat
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Goodyear UltraGrip 8 Performance ROF ( 245/45 R18 100V XL *, MOExtended, r | 905 zł |
Goodyear UltraGrip 8 Performance ROF (245/45 R18 100V) 532423 | 909 zł |
Goodyear UltraGrip 8 Performance ROF ( 245/45 R18 100V XL *, MOExtended, r | 909 zł |
Modyfikacje Goodyear Ultra Grip 8 Performance 245/45 R18 100V Run Flat
Ceny na Goodyear Ultra Grip 8 Performance 245/45 R18 100V Run Flat |
---|---|---|---|---|
Goodyear Ultra Grip 8 Performance 245/45 R18 100H | od 749 zł | 3 oferty | ||
Goodyear Ultra Grip 8 Performance 245/45 R18 100V Run Flat | od 905 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →