Opona zimowa Bridgestone Blizzak LM005 195/65 R15 95T
Wideo 16Zdjęcia 52 |
Wybierz rozmiar opony
Bridgestone Blizzak LM005 195/65 R15 95T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bridgestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bridgestone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bridgestone Blizzak LM005 195/65 R15 95T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bridgestone Blizzak LM 005 (195/65 R15 95T) 15290 | 468 zł |
Bridgestone Blizzak LM 005 ( 195/65 R15 95T XL EVc ) | 475 zł |
Bridgestone Blizzak LM 005 ( 195/65 R15 95T XL EVc ) 15290 | 419 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Bridgestone Blizzak LM005 195/65 R15 95T
Ceny na Bridgestone Blizzak LM005 195/65 R15 95T |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Blizzak LM005 195/65 R15 91H | od 430 zł | 3 oferty | ||
Bridgestone Blizzak LM005 195/65 R15 91T | od 307 zł | 7 oferty | ||
Bridgestone Blizzak LM005 195/65 R15 95T | od 419 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →