Opona zimowa Bridgestone Blizzak DM-V3 265/70 R16 112R
Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Bridgestone Blizzak DM-V3 265/70 R16 112R 265/70 R16 112 R |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bridgestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bridgestone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bridgestone Blizzak DM-V3 265/70 R16 112R
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bridgestone Blizzak DM V3 (265/70 R16 112R) 18899 | 794 zł |
Bridgestone Blizzak DM V3 ( 265/70 R16 112R EVc, Nordic compound ) 18899 | 802 zł |
Bridgestone Blizzak DM V3 ( 265/70 R16 112R EVc, Nordic compound ) | 811 zł |
Modyfikacje Bridgestone Blizzak DM-V3 265/70 R16 112R
Ceny na Bridgestone Blizzak DM-V3 265/70 R16 112R |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Blizzak DM-V3 265/70 R16 112R | od 794 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →