Rower Bottecchia Duello Shimano 2022 frame 60
Zdjęcia 31 |
Bottecchia Duello Shimano 2022 frame 60 |
|
Jak dbać o rower i przygotować go do sezonuKażdy rower wymaga szczególnej uwagi i odpowiedniej jakości konserwacji.
Jak wybrać rower według rozmiaru ramy: 5 najważniejszych wskazówekWyjaśniamy, dlaczego tabele uniwersalne nie są najlepszym pomocnikiem przy wyborze ramy roweru
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bottecchia 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bottecchia.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bottecchia Duello Shimano 2022 frame 60
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rower szosowy BOTTECCHIA Duello M24 28 cali męski Szary | 5 000 zł |
Rower szosowy BOTTECCHIA Duello M24 28 cali męski Szary BOTTECH 54N076031 | 5 000 zł |
Modyfikacje Bottecchia Duello Shimano 2022 frame 60
Ceny na Bottecchia Duello Shimano 2022 frame 60 |
---|---|---|---|---|
Bottecchia Duello Shimano 2022 frame 44 | od 5 200 zł | 6 oferty | ||
Bottecchia Duello Shimano 2022 frame 48 | od 5 200 zł | 6 oferty | ||
Bottecchia Duello Shimano 2022 frame 51 | od 5 200 zł | 6 oferty | ||
Bottecchia Duello Shimano 2022 frame 54 | od 5 200 zł | 6 oferty | ||
Bottecchia Duello Shimano 2022 frame 57 | od 5 200 zł | 6 oferty | ||
Bottecchia Duello Shimano 2022 frame 60 | od 5 000 zł | 3 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →