Rower Bottecchia Duello Shimano 2022 frame 54
Zdjęcia 31 |
Bottecchia Duello Shimano 2022 frame 54 |
|
Jak dbać o rower i przygotować go do sezonuKażdy rower wymaga szczególnej uwagi i odpowiedniej jakości konserwacji.
Jak wybrać rower według rozmiaru ramy: 5 najważniejszych wskazówekWyjaśniamy, dlaczego tabele uniwersalne nie są najlepszym pomocnikiem przy wyborze ramy roweru
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bottecchia 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bottecchia.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bottecchia Duello Shimano 2022 frame 54
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rower szosowy BOTTECCHIA Duello M21 28 cali męski Szary | 5 300 zł |
Rower szosowy BOTTECCHIA Duello M21 28 cali męski Szary BOTTECH 54N075431 | 5 300 zł |
Rower szosowy BOTTECCHIA Duello M21 28 cali męski Czerwony | 5 200 zł |
Rower szosowy BOTTECCHIA Duello M21 28 cali męski Czerwony BOTTECH 54N0754 | 5 200 zł |
Modyfikacje Bottecchia Duello Shimano 2022 frame 54
Ceny na Bottecchia Duello Shimano 2022 frame 54 |
---|---|---|---|---|
Bottecchia Duello Shimano 2022 frame 44 | od 5 200 zł | 6 oferty | ||
Bottecchia Duello Shimano 2022 frame 48 | od 5 200 zł | 6 oferty | ||
Bottecchia Duello Shimano 2022 frame 51 | od 5 200 zł | 6 oferty | ||
Bottecchia Duello Shimano 2022 frame 54 | od 5 200 zł | 6 oferty | ||
Bottecchia Duello Shimano 2022 frame 57 | od 5 200 zł | 6 oferty | ||
Bottecchia Duello Shimano 2022 frame 60 | od 5 000 zł | 3 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →