Велосипед Bottecchia Gavia 29 2022 frame 20
Фото 16 |
Bottecchia Gavia 29 2022 frame 20 рама 16"рама 20" |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bottecchia 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bottecchia.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bottecchia Gavia 29 2022 frame 20
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Rower górski MTB BOTTECCHIA Gavia M20 29 cali męski Szaro-czarny mat | 4 000 zł |
Rower górski MTB BOTTECCHIA Gavia M20 29 cali męski Niebiesko-czarny mat B | 4 000 zł |
Bottecchia, Rower MTB, 87V GAVIA, Niebieski | 3 800 zł |
Rower górski MTB BOTTECCHIA Gavia M20 29 cali męski Niebiesko-czarny mat | 4 000 zł |
Bottecchia, Rower Mtb, 87V Gavia, Srebrno-czarny | 3 800 zł |
Модификації Bottecchia Gavia 29 2022 frame 20
Ціни на Bottecchia Gavia 29 2022 frame 20 |
---|---|---|---|---|
Bottecchia Gavia 29 2022 frame 16 | від 4 000 zł | 6 пропозицій | ||
Bottecchia Gavia 29 2022 frame 20 | від 3 800 zł | 7 пропозицій |